Menu

Esenyurt Temizlik Hizmetleri

öz trend temizlik

Esenyurt temizlik hizmetlerinde sizlere oldukça kaliteli ve ekonomik ev temizleme, iş yeri temizleme, inşaat sonrası temizleme gibi her türlü temizlik taleplerinizi karşılamak üzere faaliyet göstermekteyiz. Esenyurt bölgesinde bir temizlik işi ihtiyacınız olduğunda, İstanbul temzilik firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. En kaliteli temizlik malzemelerini kullanarak tüm temizlik işlerinizi eksiksiz yerine getirmekteyiz. Villa temizliği, iş merkezi temizliği hizmetlerimiz mevcuttur.

Esenyurt ilçesinin tüm bölgelerinde temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Esenyurt temizlik şirketi olarak, ev, iş yeri temizliği konusunda uzmanız. Aynı zamanda, koltuk yıkama ve halı yıkama gibi hizmetler de sunuyoruz.

ev temizliğiEv temizleme hizmeti olarak salonunuzu, odalarınızı, banyo ve tuvaletinizi, camlarınızı ve evinizdeki eşyalarınızı kaliteli temizlik malzemeleri ile temizleyip pırıl pırıl yapıyoruz. İhtiyacınız olan temizlik işlemlerini mümkün olan en uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Temizlik işinde uzmanlaşmış deneyimli kadromuzun hizmetlerinden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Ev temizleme hizmetimizi isterseniz talebiniz üzerine bir defaya mahsus, isterseniz haftalık temizlik gibi periyodik olarak vermekteyiz. Esenyurt temizlik firmamızın önceliği koşulsuz müşteri memnuniyeti olduğundan yıllar içinde kazandığımız tecrübeler ile en kaliteli hizmeti en iyi temizleme fiyatları ile sunuyoruz.

ofis temizliği

Esenyurt için temizlik hizmetleri veren firmamız, iş yeri ve ofis temizliği konusunda da uzmanlaşmış deneyimli bir kadroya sahiptir. Gerek bir defaya mahsus, gerekse sözleşmeli olarak periyodik ofis ve iş yeri temizliği hizmetlerimizden en kaliteli ve en uygun fiyatlar ile yararlanmanız mümkün olmaktadır. İş yeri ve ofis temizliği hizmetimizi haftanın tarafınızca belirlenmiş gününde periyodik olarak yapmaktayız. Ofis ve iş yeri temizliği için genelde mesai saatleri dışı tercih edildiğinden, firmamız cumartesi ve pazar günleri veya haftanın her hangi bir günü mesai saatlerinden sonra akşam saatlerinde de temizlik hizmeti vermektedir. Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

genel temizlik

Esenyurt temizlik firması olarak her türlü ev, ofis, iş yeri, site genel temizliği yapmaktayız. Esenyurt temizlik şirketleri arasında dikkatli ve özenli çalışmaları ile ön plana çıkan temizlik firmamız, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile uygun fiyatlı temizlik hizmetleri vermektedir. Temizleme işlemlerimiz sırasında gösterdiğimiz titiz çalışma ve kullandığımız kaliteli temizlik malzemeleri ile ortamınızı oldukça temiz ve hijyenik hale getiriyoruz. Temizlik hizmetlerimizi ihtiyacınız üzerine bir defaya mahsus olmak üzere verdiğimiz gibi, sözleşmeli olarak periyodik olarak ta sunmaktayız. Temizlik konusunda çağımızın gerektirdiği tüm koşulları sağlayan Esenyurt temizlik firmamız hizmetinizdedir.

periyodik temizlik

Temizlik hizmetlerimizden günlük, haftalık ve aylık gibi seçenekler ile yararlanabilirsiniz. Yapılacak bir anlaşma dahilinde tüm ev, bina, iş yeri, site temizliklerini periyodik olarak vermekteyiz. Periyodik temizlik hizmeti, taraflarca belirli bir süre ile yapılmış anlaşma ile belirlenen koşullara bağlı olarak gerçekleştirilmektedir. Periyodik temizlik hizmetlerimiz sizin taleplerinize göre günlük, haftalık, 15 günlük ve aylık periyodlar ile verilmektedir. Bu zaman aralıkları sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenecektir. Periyodik temizlik hizmeti hakkında bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle bir görüşme planlayabilirsiniz. Firmamızı günün her saati istediğiniz an aramakta tereddüt etmeyiniz.

koltuk yıkama

Firmamız uzman kadrosu ile, modern ekipmanlar ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak koltuk yıkama hizmetleri vermektedir. Evinizde, iş yerinizde, ofisinizde yerinde koltuk yıkama işlemleri yapıyoruz. Koltuk yıkama konusunda uzman kadromuz ile uygun fiyatlı hizmetler veriyoruz. Esenyurt koltuk yıkama, Beylikdüzü koltuk yıkama, Gürpınar koltuk yıkama, Yakuplu koltuk yıkama ihtiyaçlarınız için hemen bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Koltuk yıkama, sandalye yıkama, kanepe yıkama gibi ihtiyaçlarınız için yerinde yıkama hizmetleri veriyoruz. Mobilyalarınızı ilk günkü gibi tertemiz yapıyoruz.

Esenyurt Ev Temizleme

Eviniz bizim için önemlidir ve temizliğinize özen gösteririz. Deneyimli ve eğitimli personelimiz, evinizin her köşesinde hijyen ve temizlik sağlamak için özen gösterirler. İş yerinizde de aynı özeni gösteririz ve işletmenizin temizliği konusunda size yardımcı olmak için hizmetlerimizi sunarız.

Esenyurt Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama ve halı yıkama hizmetlerimiz de, evinizin ve iş yerinizin temizliğinde önemli bir rol oynar. Uzman ekipmanlarımızla, koltuklarınızı ve halılarınızı derinlemesine temizleyerek, yeniden parlaklık ve tazelik kazandırırız.

Esenyurt Temizlik Şirketi Öz Trend Temizlik

Esenyurt temizlik şirketi olarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarız. Temizlik hizmetlerimizi, sizin ihtiyaçlarınıza göre planlayarak, en uygun fiyatlarla sunarız. Bizimle iletişime geçin ve sizin için nasıl yardımcı olabileceğimize dair daha fazla bilgi edinin.

Call Now Button
× WhatsApp